Equestria: Puść Wodze Fantazji- podręcznik podstawowy

Home/Equestria: Puść Wodze Fantazji- podręcznik podstawowy
Download From Drive Thru RPG

Equestria: Puść Wodze Fantazji- podręcznik podstawowy

Publisher: Black Monk GamesEquestria: Puść Wodze Fantazji to gra w opowiadanie historii, w której główną rolę pełni Twoja wyobraźnia! Equestria: Puść Wodze Fantazji pozwali Wam stworzyć, nazywać i odgrywać Wasze własne Kucyki! Rozwiązujcie zagadki, odwiedzajcie tajemnicze miejsca i pomagajcie sobie nawzajem. W końcu przyjaźń to najpotężniejsza magia!
Equestria: Puść Wodze Fantazji to gra w opowiadanie historii, w której główną rolę pełni Twoja wyobraźnia! Equestria: Puść Wodze Fantazji pozwali Wam stworzyć, nazywać i odgrywać Wasze własne Kucyki! Rozwiązujcie zagadki, odwiedzajcie tajemnicze miejsca i pomagajcie sobie nawzajem. W końcu przyjaźń to najpotężniejsza magia!
Co to za książka?Cześć! Skoro czytasz te słowa, pewnie wiesz już coś o My Little Pony i zastanawiasz się, co trzymasz w rękach, prawda? Otóż jest to podręcznik, zbiór zasad do gry opowieści, która pozwoli tobie i twoim przyjaciołom stworzyć swoje własne Kucyki i hasać wraz z nimi po niezwykłym, magicznym świecie Equestrii. Ciekawe, kim będziesz, odważną poszukiwaczką przygód jak Dzielna Do, czy może niestrudzoną kolekcjonerką klejnotów jak Rarity?
Chwileczkę, mówisz, że to gra, a przecież widzę, że książka.Masz rację, ale tak naprawdę to jedno i drugie! W tym podręczniku znajdziesz zarówno zasady, jak i samą opowieść. Te pierwsze podpowiedzą ci, jak stworzyć silnego, mądrego czy uroczego Kucyka. Opowieść z kolei jest światem, w którym będziecie razem z przyjaciółmi dokonywać Bardzo Ważnych Wyborów i wspólnie z mistrzem gry decydować o losach całej Equestrii!
Mistrzem gry? Czyli kim?Mistrz gry to jedno z was, które zamiast wcielać się w Kucyka, będzie odgrywać rolę narratora i opisywać otaczający was świat, postaci i niesamowite istoty, które napotkacie. Mistrz gry pełni rolę podobną do filmowego narratora – zna cały świat i potrafi opowiedzieć wam, jak on i jego mieszkańcy reagują na wasze działania. Fajnie! Jak się w to wygrywa?
Banalnie! Wystarczy się dobrze bawić! Equestria: Puść Wodze Fantazji nie polega na dotarciu do mety, czy zdobyciu największej liczby punktów. Tu chodzi o przeżywanie niezwykłych przygód i korzystanie z potężnej magii przyjaźni, która pozwoli pokonać wszelkie przeszkody. Ty, twoi przyjaciele oraz mistrz gry jesteście wszyscy w tej samej drużynie – przynajmniej tak długo, jak wszyscy się doskonale bawią! Otwórz więc Equestrię: Puść Wodze Fantazji i przygotuj się na spotkanie ze wspaniałym światem magii i przyjaźni!Price: $19.90
Go to Source

By |2019-06-24T14:37:25+00:00June 24th, 2019|
Go to Top