Bn’i do Wzięcia: Postapo

Home/
Bn’i do Wzięcia: Postapo
Download From Drive Thru RPG

Bn’i do Wzięcia: Postapo

Publisher: LM Publishing”W chwili, gdy świat się skończył, Jim i Logan wieźli do aresztu dwie dziewczyny zatrzymane za nierząd i posiadanie narkotyków. Chcieli wyciągnąć od Kate i Sarah zeznania obciążające ich alfonsa. Potem wybuchło piekło. Policjanci uznali, że są odpowiedzialni za obie kobiety, zwłaszcza, że ciężko było określić, czy są bardziej przestępczyniami czy ofiarami. Teraz podróżują razem z nastoletnią córką Logana o imieniu Fawn – jedyną ocaloną spośród bliskich całej czwórki.
„BNi do wzięcia” to cykl materiałów inspiracyjnych dla Mistrzów Gry, szukających ciekawych Bnów, grup Bnów lub inspiracji do sesji opartych na postaciach BNów i relacjach między nimi. Postapo to część cyklu, opisująca BNów oraz krótkie propozycje przygód opartych o tych BNów w konwencji Postapokalipsy.
BNi do wzięcia: Postapo zawiera:opis historii, wyglądu i motywacji 25 BNów, podzielonych na 5 pięciosobowych grup, opis grup i relacji BNów wewnątrz grup, sugestie jak wykorzystać opisane grupy w przygodzie, a w kilku miejscach również propozycję wykorzystania opisanej drużyny BNów jako drużyny BG.
Materiał ten jest system-agnostic, a co za tym idzie – nie zawiera mechaniki ani bezpośrednich odniesień do popularnych systemów RPG, jedynie do konwencji postapo.
W cenie materiału otrzymasz trzy pliki PDF.
– Materiał w wysokiej jakości, z grafiką i tekstem skonwertowanym na krzywe – idealny do czytania na większym ekranie.
– Materiał w wersji “light”, o nieco niższej jakości, z osadzoną czcionką – wygodny do czytania na telefonie.
– Materiał w wersji do druku, czyli tekst bez grafiki i kolorów.Price: $2.50
Go to Source

By |2019-07-05T12:00:34+00:00July 5th, 2019|
Go to Top