Achtung! Cthulhu – Szybki wypad do Francji – broszura startowa

Home/Achtung! Cthulhu – Szybki wypad do Francji – broszura startowa
Download From Drive Thru RPG

Achtung! Cthulhu – Szybki wypad do Francji – broszura startowa

Publisher: Alis.GamesOdważysz się stawić czoła grozie czyhającej w samym sercu Saint Sulac?
Dołącz do grupy alianckich agentów i zbadaj tajemnicę, która nęka ten zakątek Francji. Kim są Czarne Słońca? Dlaczego ta senna wioska jest przez nich nękana? Co robią z więźniami, których przetrzymują w zagadkowym zamku?
Darmowa 48-stronnicowa broszura startowa zawiera:
– kompletny zestaw zasad Achtung! Cthulhu 2d20 z wieloma wskazówkami dla nowych Mistrzów Gry
– przygodę „Szybki wypad do Francji”, która wciągnie was w Tajną Wojnę!
– pięć gotowych do gry postaci.
Czym jest Achtung! Cthulhu?
A!C to gra rpg umiejscowiona w świecie Lovecrafta w czasach II wojny światowej, która zabiera graczy w podróż śladami tajemniczych wpływów Mitów na nazistowską machinę wojenną i dalej, w głąb konfliktu toczącego się w latach 1939-1945.
W tej pulp’owej konwencji gracze zmierzą się z potężnymi okultystycznymi organizacjami takimi jak Czarne Słońce – parające się magią i przyzywające potwory w imię Yog-Sothota, czy Nachtwölfe – ich odwiecznymi rywalami, którzy posługują się atlantydzką technologią, pokręconą nauką i dziwna bronią.
To świat pełen przerażających sekretów i potężnych artefaktów skrywających swoją moc gdzieś w czeluściach starożytnych ruin i zatopionych podziemi. To świat heroicznych czynów i walki z abominacjami z innych wymiarów.
Więcej szczegółów dotyczących Achtung! Cthulhu znajdziecie na naszym profilu https://www.facebook.com/AlisGamesPL, oraz podczas przedsprzedaży gry jesienią 2022.
W przedsprzedaży dostępne będą Podręcznik Mistrza Gry, Podręcznik Gracza, Zestaw Narratora, Zestawy kości.
Zachęcamy również do subskrypcji naszego newslettera, gdzie znajdziecie najświeższe nowiku ze świata Alisów, zapowiedzi i premiery, oraz kupony rabatowe do naszego sklepu. Serdecznie zapraszamy! www.alisgames.pl
 Price: $0.00
Go to Source

By |2022-05-13T05:32:01+00:00May 13th, 2022|
Go to Top